Obchodní podmínky

Platby Platba kreditní kartou online
Naše stránka je propojena s internetovým nákupem a za zboží můžete platit kreditní kartou Visa, MasterCard, Maestro a MIR. Po potvrzení vybraného produktu se otevře zabezpečené okno s platební stránkou centra zpracování plateb CloudPayments, kde musíte zadat údaje o své bankovní kartě. Pro další ověření držitele karty se používá protokol 3D Secure. Pokud vaše banka tuto technologii podporuje, budete přesměrováni na její server pro další identifikaci. Informace o pravidlech a metodách další identifikace získáte u banky, která vám bankovní kartu vydala.

Bezpečnostní záruky
CloudPayments processing center chrání a zpracovává data vaší bankovní karty v souladu s bezpečnostním standardem PCI DSS 3.2. Informace jsou přenášeny na platební bránu pomocí šifrovací technologie SSL. Další přenos informací probíhá prostřednictvím uzavřených bankovních sítí, které mají nejvyšší úroveň spolehlivosti. CloudPayments nepřevádí údaje o vaší kartě na nás a na jiné třetí strany. Pro další ověření držitele karty se používá protokol 3D Secure.

Zabezpečení plateb online
Osobní údaje, které uvedete (jméno, adresa, telefon, e-mail, číslo kreditní karty), jsou důvěrné a nejsou předmětem prozrazení. Data vaší kreditní karty jsou přenášena pouze v šifrované podobě a nejsou uložena na našem webovém serveru.
Doporučujeme zkontrolovat, zda je váš prohlížeč dostatečně bezpečný k provádění plateb online, na zvláštní stránce.
Zabezpečení zpracování internetových plateb je zaručeno společností Cloud Payments LLC. Veškeré operace s platebními kartami probíhají v souladu s požadavky VISA International, MasterCard a dalších platebních systémů. Při přenosu informací se používají speciální bezpečnostní technologie pro online platby kartou, zpracování dat se provádí na zabezpečeném high-tech serveru zpracovatelské společnosti.

Podmínky vrácení

Zrušení exkurzí z podnětu klienta:
Vrácení zakoupených vstupenek se provádí na základě písemné žádosti e-mailem [email protected] Zrušení není možné slovně.
Zrušení objednávky nejpozději 24 hodin před začátkem prohlídky - vrácení jízdenky minus bankovní provize ve výši 3%. Zrušení objednávky nejpozději 12 hodin před začátkem prohlídky - vrácení 70% z ceny jízdenky. Zrušení objednávky nejpozději 4 hodiny před začátkem exkurze (nevztahuje se na exkurze na předměstí, Leningradský region a další města, ani na novoroční exkurzi) - vrácení 50% z ceny vstupenky. Vrácení peněz se provádí na bankovní kartu, pomocí které byla provedena platba.
Lhůta pro přijetí peněz na váš účet po potvrzení vrácení závisí na vaší bance. Pokud do 14 dnů od potvrzení vrácení neobdrželi jste peníze, nezapomeňte nám napsat.
Zrušení prohlídky s průvodcem:
Pokud zrušíte prohlídku zaviněním společnosti, garantujeme vrácení 100% z částky zálohy.

Zásady ochrany osobních údajů
Federální zákon Ruské federace č. 152-FZ „O osobních údajích" je federální zákon upravující zpracování (použití) osobních údajů.

1. Definice
Internetový projekt https://prahatrip.cz/ (dále jen URL, „my") bere vážně otázku důvěrnosti informací svých zákazníků a návštěvníků stránek https://prahatrip.cz/ (dále jen „vy", „návštěvníci stránek") . Zavoláme personalizované informace obsahující osobní údaje návštěvníka webu (jméno) a informace o akcích, které podniknete na adrese URL webu. (například: objednávka od návštěvníka webu s jeho kontaktními údaji). Nazýváme anonymní data, která nelze jednoznačně identifikovat u konkrétního návštěvníka webu (například: statistiky provozu webu).

2. Použití informací
Osobní údaje konkrétního návštěvníka webu používáme výhradně proto, abychom zajistili kvalitu poskytování služeb a jejich účetnictví. Osobní údaje některých návštěvníků webových stránek nezveřejňujeme na URL ostatním návštěvníkům webových stránek. Nikdy nezveřejňujeme personalizované informace ve veřejné doméně a nesdělujeme je třetím stranám. Publikujeme a distribuujeme pouze zprávy na základě shromážděných anonymních dat. Zprávy však neobsahují informace, podle kterých by bylo možné identifikovat personalizovaná data uživatelů služeb. Pro interní analýzu používáme také anonymní data, jejichž účelem je vývoj produktů a služeb URL.

3. Reference
Stránky https://prahatrip.cz/ mohou obsahovat odkazy na jiné weby, které nesouvisejí s naší společností a patří třetím stranám. Nejsme odpovědní za přesnost, úplnost a přesnost informací zveřejněných na stránkách třetích stran a nezavazujeme žádné závazky zachovávat důvěrnost informací, které jste zveřejnili na těchto stránkách.

4. Omezení odpovědnosti
Snažíme se dodržovat tyto zásady ochrany osobních údajů, nemůžeme však zaručit bezpečnost informací v případě vystavení faktorům, které jsou mimo naši kontrolu a jejichž výsledkem bude zveřejnění informací. Web https://prahatrip.cz/ a veškeré informace na něm zveřejněné jsou prezentovány „tak, jak jsou" bez jakýchkoli záruk. Neodpovídáme za nepříznivé důsledky ani za ztráty způsobené omezením přístupu k URL webu nebo v důsledku návštěvy webu a použití informací na něm zveřejněných.

5. Kontakty
Máte-li dotazy týkající se těchto zásad, kontaktujte prosím [email protected]

LLC "Tsentr organizatsii i prodvizheniya sobytiy "Pro Sobytiye"
Sídlo: 19/3535, Rusko, Petrohrad, Prosvescheniya Ave., 14/3, apt. 106.
Aktuální adresa: 191186, Rusko, St. Petersburg, ul. Malaya Morskaya, d.11.
DIČ 7802873242
Převodovka 780201001
OGRN 1147847350133
Click to order
Cart
Košíka
Total: 
Jméno
Přijmení
Email
Telefon