Exkurze na lodi po „Pražských Benátkách"
€ 20
  • Délka: 50 minut
  • Odjezd: každý den od 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:30, 19:30, 20:30
  • Rozvrh: z přístaviště u Karlova mostu
  • V ceně vstupenky zahrnuto: projížďka po řece
Exkurze na lodi po „Pražských Benátkách"
Datum
Čas

Exkurze na lodi po „pražských Benátkách" – fascinující plavba k ostrovu Kampa

Objevte „Malé Benátky" – okouzlující část Prahy. Výlet na ostrov Kampa na motorové lodi trvá pouhých 45 minut, ale během tohoto krátkého času se projedete podél malebného ostrova a ústí kanálu Čertovka. Před Vámi vyvstane historické centrum Prahy a nejzajímavější pražské památky. Výlet lodí „pražskými Benátkami" zcela jistě zaujme nejen zkušené turisty, ale také ty, kteří do Prahy zavítali poprvé.

Pro koho bude projížďka lodí na ostrov Kampa zajímavá

  • Jestliže jste se již s českým hlavním městem seznámili a chcete získat nové zážitky, plavba „pražskými Benátkami" Vás příjemně obohatí. Rychlá exkurze je ideální pro ty, kteří mají omezený čas a chtějí se o Praze během krátké doby dozvědět co nejvíce.
  • Jestliže cestujete s dětmi nebo se Vám nechce účastnit se dlouhých exkurzí autobusem či pěšky, plavba lodí pro Vás bude pohodlnou variantou. Na palubě motorové lodi je příjemně a teplo za každého počasí.
  • Tento druh exkurze se bude líbit i párům, které hledají romantiku. Na projížďku lodí budete mít nezapomenutelné vzpomínky a také krásné fotky s pozadím pražského hlavního města.

Jak výlet lodí na ostrov Kampa probíhá

Exkurze lodí „pražskými Benátkami" po malebných místech českého hlavního města začíná v centru města. Po nalodění na přívoz s pohodlnými kajutami a panoramatickými okny začíná fascinující prohlídková exkurze, která míjí i Karlův most. Pasažérům se naskytne velkolepá podívaná na Pražský hrad a také poslední pozůstatky Juditina mostu, který byl zničen při povodních v roce 1342 a který byl později nahrazen známým Karlovým mostem. Trasa lodi vede také podél galerie a koncertního sálu Rudolfinum. Dále parník zaveze pasažéry ke kanálu Čertovka. Tato malebná trasa byla postavena v 11. století a vede podél dechberoucích pražských památek. Uvidíte útulné barokní domy, kostelíky i stromy lemované aleje. Zde uvidíte také starý mlýn s vodním kolem. Výlet je doprovázen audio průvodcem v češtině, můžete se tedy o kanálu a těchto starobylých místech dozvědět i mnoho zajímavostí. Na závěr Vás parník odveze zpět do kotviště.

Maximální počet pasažérů na plavbu po „pražských Benátkách" je 25. V létě si hosté mohou vybrat jeden nápoj – vodu, limonádu, pivo, čaj či kávu, dále také perníčky nebo zmrzlinu. V zimě je v nabídce limonáda, pivo, voda, káva, čaj, svařené víno a perníčky.

Proč se obrátit na naši společnost

Plavba lodí po „pražských Benátkách" je velmi žádanou exkurzí v každém ročním období. Proto je třeba na Vámi požadované datum plavbu předem rezervovat. Neváhejte si tedy jízdenky zakoupit na našich webových stránkách, či si je objednat telefonicky. Rádi Vám s výběrem exkurze poradíme a vstupenky zarezervujeme.
Click to order
Cart
Košíka
Total: 
Jméno
Přijmení
Email
Telefon