Hodinová plavba po Vltavě
€ 14
  • Délka: 50 minut
  • Rozvrh: každý den od 10:00 do 18:00 - každých 30 minut, od 18:00 do 22:00 - každých 60 minut
  • Odjezd: z přístaviště u Čechova mostu, molo č. 5.
  • Audio průvodce: v českém i dalších 7 jazycích.
  • Na palubě: lodní bar, toalety, wifi
Hodinová plavba po Vltavě
Datum
Čas

Hodinová plavba po Praze – více o výletech lodí po Vltavě

Milovníkům romantiky i dobrodružství určitě stojí zato vidět české hlavní město z paluby lodi. Díky hodinové plavbě po Vltavě Vám se během krátkého času seznámíte s hlavními pamětihodnostmi města a přitom si zajímavě užijete čas s Vaší druhou polovičkou, rodinou či přáteli. Na palubě pohodlného parníku bude útulno v kterémkoliv ročním období, a to za každého počasí. Pokud cestujete s dětmi, buďte si jisti – hodinová exkurze Prahou v češtině po Vltavě je určitě nebude nudit.

Projížďka po Praze bude zajímavá pro:

  • turisty, kteří už prohlídku města autobusem či pěšky absolvovali a přejí si poznat Prahu z jiného úhlu
  • všechny, kteří chtějí získat nové dojmy a strávit čas na palubě lodi
  • ty, kteří nemohou či nechtějí ztrácet několik hodin při únavné exkurzi a hledají klidný, ale zároveň také poznávací způsob strávení dovolené
  • páry, které si chtějí užít romantiku Prahy a získat živé zážitky ze společné dovolené.

Tento druh exkurze je zajímavý pro každého v každém věku. Dětem se bude líbit neobyčejná atmosféra parníku, senioři se mohou pohodlně posadit do křesel a pozorovat město skrz velká okna. Zkušeným turistům, kteří už v Praze mnohé viděli, se naskytne příležitost dozvědět se o Praze nová fakta a svůj program si tak zajímavě zpestřit. Hodinová plavba je také hodně žádaná u studentů, kteří se zajímají o historii českého hlavního města. Mladí lidé určitě ocení, že projížďkou parníkem mohou také ušetřit, neboť ceny exkurze lodí jsou zpravidla nižší než exkurze autobusem.

Jak hodinová plavba po Vltavě probíhá

Projížďka začíná v kotvišti u Čechova mostu, kde parník v předem stanoveném čase na hosty čeká. Po usazení pasažérů průvodce začne s výkladem a motorová loď se vydá na cestu. Hostům se poté naskytnou překrásné výhledy na Pražský hrad a další slavné památky hlavního města. Loď proplouvá i pod Karlovým mostem. Hodinová vyhlídková plavba po Praze je doprovázena výkladem o městě v českém jazyce i dalších 7 jazycích. Po projížďce loď doveze turisty zpět do kotviště.

Přestože vyhlídková plavba lodí po Praze v českém jazyce trvá pouze jednu hodinu, na palubě lodi je po celou dobu plavby otevřena restaurace a bar, kde si můžete kdykoliv dát něco k jídlu či k pití. Panoramatická okna, klimatizace a pohodlná křesla – to vše Vám umožní uniknout rušnému shonu města a vychutnat si plavbu po řece i nádherný výhled na Prahu. Po lodi se můžete libovolně pohybovat, abyste zajímavá místa Prahy co nejlépe viděli a mohli si také pořídit nezapomenutelné fotografie.

Proč se obrátit na nás

Rychlá projížďka Prahou na parníku v českém jazyce je velmi žádaná, proto Vám doporučujeme si lístky zarezervovat předem. Naši odborníci Vám s výběrem exkurze dle Vašeho přání rádi pomohou a zajistí Vám rezervaci místa na Vámi požadovaný termín. Vstupenky na hodinovou plavbu po Praze je možno také zakoupit na našich webových stránkách.
Click to order
Cart
Košíka
Total: 
Jméno
Přijmení
Email
Telefon