Velká Plavba Prahou
€ 20
  • Délka: 120 minut
  • Rozvrh: denně ve 12:00, 15:00, 16:30.
  • Odjezd: z přístaviště u Čechova mostu, molo č. 5.
  • Na palubě: lodní bar, restaurace, toalety, wifi
Velká Plavba Prahou
Datum
Čas

Plavba po Praze „Grand" – projížďka lodí po hlavních památkách českého hlavního města

Chcete si vychutnat pohled na nejznámější pražské památky beze spěchu a front a zároveň strávit čas na palubě pohodlné lodi a při tom neztratit více než 2 hodiny? Pak si vyberte plavbu po Praze „Grand". Moderní motorová loď s pohodlnými křesly a panoramatickými okny zaručuje pohodlí během celé plavby. Projížďka začíná výkladem průvodce v českém jazyce, takže Vaše odpočinková plavba je zároveň také poznávací. Plavba vede podél nejzajímavějších historických památek.

Jak dvouhodinová plavba po Vltavě probíhá

Nástup na loď probíhá v kotvišti u Čechova mostu. Plavba začíná výhledem na Pražský hrad, Národní divadlo, Rudolfinum a Tančící dům. Loď proplouvá pod Karlovým mostem i plavební komorou Smíchov. Projížďka lodi vede až k Podolské vodárně, kde se loď obrací a pluje zpět do kotviště. Výklad o Praze probíhá v čestině i dalších 7 jazycích, proto je plavba vhodná i pro turisty z různých zemí.

Plavba trvá 2 hodiny, během kterých si můžete zakoupit jídlo a pití v palubní restauraci či na baru. Každý cestující dostane mapu s plánem cesty, na kterém jsou znázorněna všechna zajímavá místa a památky. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát – dvouhodinová exkurze Prahou na lodi je ideální pro Vaše fotky s unikátními historickými památkami na pozadí.

Pro koho bude projížďka Prahou zajímavá

Při plavbě lodí se blíže seznámíte s nejzajímavějšími památkami města, proto bude tato exkurze zajímavá pro turisty v každém věku. Nejzajímavější bude plavba pro:

  • zkušené cestovatele, kteří se dozví spoustu nových věcí a podívají se na město z jiného úhlu, a to z paluby lodi
  • rodiny na dovolených s dětmi a také seniory, kteří si Prahu prohlédnou z pohodlných křesel
  • mladé lidi, kteří hledají ekonomickou variantu exkurze a rádi se pobaví
  • páry, které na palubě zažijí nádech romantiky při společném odpočinku a obohatí tak svůj výlet živými emocemi.

Díky tomu, že dvouhodinová vyhlídková exkurze po Praze probíhá na motorové lodi, není ani špatné počasí překážkou. Pasažéři jsou na lodi spolehlivě chráněni před zimou, větrem i deštěm, kdy si mohou užívat Prahy skrz panoramatická okna. Na palubě lodi je klimatizace i topení a lodě jsou vybaveny měkkými pohodlnými křesly.

Proč si zakoupit lístky na našich stránkách

Naše společnost působí na trhu cestovního ruchu již dlouho a velmi úspěšně. Pomůžeme Vám vybrat si výlet motorovou lodí dle Vašeho volného času a speciálních přání. Vzhledem k tomu, že dvouhodinové vyhlídkové plavby po Praze jsou velmi žádané, doporučujeme Vám si místo zarezervovat dostatečně dopředu. Vstupenky na plavbu „Grand" po Praze v českém jazyce si můžete zarezervovat online na našich webových stránkách.
Click to order
Cart
Košíka
Total: 
Jméno
Přijmení
Email
Telefon