Projížďka lodí s restaurací

 • Rozvrh: ve 12:00
 • Délka: 120 minut
 • V ceně vstupenky zahrnut: oběd formou švédských stolů, aperitiv
34
 • Projížďka lodí, večeře formou švédských stolů, welcome drink, živá hudba
 • Délka: 180 minut
 • Rozvrh: každý den ve 19:00
49

Plavba lodí s lodní restaurací v Praze

Projížďka parníkem s lodní restaurací po Vltavě Vám dá více než jen estetický dojem z projížďky, během plavby Vám bude nabídnut luxusní oběd či večeře z evropské kuchyně a vynikající víno, a to vše při poslechu živé hudby. Naše loď s rautem pro Vás bude skutečné gastronomickým potěšením spojeným s příjemnými emocemi při sledování pražského hlavního města z paluby lodi. Na palubě je místo pro každého – hlučné skupiny přátel, zamilované páry i velké rodiny s dětmi.

Plavba po Vltavě s rautem je zajímavá pro:

 • zkušené turisty hledající zajimavé varianty využití volného času
 • ty, kteří mají omezený čas či nechtějí trávit dlouhé hodiny při prohlídkách města autobusem či pěšky
 • zamilované páry hledající romantické strávení dovolené, nebo svoji milovanou dvojičku překvapit, či dokonce požádat o ruku
 • gurmány, kteří chtějí ochutnat místní kuchyni v malebném prostředí
 • rodiny s dětmi i skupiny přátel, kteří si chtějí během plavby popovídat u chutného jídla
 • obchodní partneři, kteří chtějí projednat obchodní záleitosti mimo kancelář
 • každého, kdo chce vidět město z úrovně hladiny řeky a dopřát si chutné pokrmy našeho šéfkuchaře

Kdy se na plavbu lodí po Vltavě vydat

Plavby s rautem po Vltavě probíhají po celý rok. Pražské hlavní město je krásné v jakémkoliv ročním odobí, nicméně mnoho turistů dává přednost létu. V letním horku není nic příjemnějšího, než se seznamovat s městem z pohodlné paluby lodě, kde je chladněji a mnohem lépe, než za oknem přeplněného autobusu. Na jaře se na lodi zase schováte před nepřízni počasí - větrem i deštěm. Na podzim je v Praze obvykle ještě teplo, můžete tedy projížďku lodí s restaurací zkombinovat s prohlídkou města pěšky či autobusem. V zimě se město mění s přípravou na Vánoce a nový rok a turisté si do města přijíždí užít tuto sváteční atmosféru. Co se týká nejvhodnějšího času pro plavbu lodní restaurací během dne, jsou vyjížďky ve dne vhodné především pro turisty, kteří chtějí vidět a dozvědět se více o hlavních historických a architektonických památkách, a také pro turisty, kteří cestují s dětmi. Večerní plavby po Vltavě s rautem jsou obvykle nejžádanější páry, které si užívají romantickou večeři, ale také pro turisty, kteří rádi objevují noční město.

Více o plavbách s lodní restaurací:

Jídelní lodě jsou moderní parníky, které představují ideální místo za jakéhokoliv počasí. Zvláštní pozornost je věnována bezpečnosti a pohodlí pasažérů, kteří mohou být při plavbě na horní i dolní palubě. Vnitřní prostory lodní restaurace nabízejí prostor pro dlouhé a uvolněné konverzace a zároveň také k focení na památku s krásnou krajinou obklopující Prahu. Na trase lodi se nachází nejvýznamnější výhledy Prahy – ostrov Kampa, Karlův most, Národní divadlo, a především také známé panorama Pražského hradu.

Lodní restaurace nabízí dle Vašeho vvýběru podávané obědy, chutné večeře formou švédských stolů a uvítací drinky, kávu s dezertem anebo brunch. Chutné jídlo je podáváno ve stylových interiérech s kouzelnými výhledy skrz panoramatickou střechu, s pozornou obsluhou a v doprovodu živé hudby.

Vyberte si projížďku, která Vám nejvíce vyhovuje a užijte si vynikající služby na lodi, pestré menu nebo tříchodové menu à la carte. Okružní plavba trvá tři hodiny, a poté Vás loď vezme zpět na molo.

Proč se obrátit na naši společnost

Hledáte okružní plavbu s restaurací na lodi? Pomůžeme Vám nejen vybrat tu nejvhodnější variantu exkurze právě pro Vás (zarhnující buď teplé nápoje a delikátní dezerty anebo luxusní večeři), ale také Vám můžeme zarezervovat lodní vstupenku na Vámi vybraný termín. Podrobné informace o všech našich projížďkách lodní restaurací naleznete na našich webových stránkách. Pro další informace nás můžete kontaktovat telefonicky či e-mailem. Lístky si můžete zakoupit na našich webových stránkách, čímž si ušetříte čas čekáním ve frontě.
Click to order
Cart
Košíka
Total: 
Jméno
Přijmení
Email
Telefon