2hodinová projížďka po Vltavě s večeří
KOUPIT
€ 49
  • Délka: 120 minut
  • Rozvrh: denně ve 19:00.
  • Odjezd: Prague 1, Pier No. 1
  • Na palubě: hudba, bar, toalety.
  • V ceně vstupenky zahrnuta: tříhodinová plavba, večeře formou raut.

2hodinová projížďka po Vltavě s večeří

Dopřejte si projížďku lodí po historickém centru českého hlavního města – vydejte se na večeři na parníku v Praze! Ve večerních světlech uvidíte ta nejzajímavější místa Starého Města a Malé Strany a můžete si při tom pořídit krásné fotky na památku. Na palubě lodi Vás čeká večeře formou švédských stolů. Projížďka po řece vzbudí příjemné emoce v lidech každého věku – děti si užijí plavbu lodí a dospělí si vychutnají nádherná pražská panoramata a lahodné pokrmy.

Pro koho je projížďka po Vltavě s večeří zajímavá?

  • Jestliže jste již exkurze po Praze autobusem či pěšky absolvovali, vydejte se na večeři na parníku po Vltavě a uvidíte město z paluby lodi.
  • Ti, kteří přijeli do Prahy se svojí druhou polovičkou, budou jistě na romantické setkání na lodi s chutnou večeří s nádherným výhledem na večerní město rádi vzpomínat.
  • Pokud nechcete ztrácet příliš času a energie na procházkách, vydejte se na plavbu po řece a prozkoumejte krásy českého hlavního města.
  • Pro rodiny s dětmi je plavba velmi pohodlná za každého počasí, děti budou z plavby na lodi nadšené a rodiče si budou moci vychutnat večeři a bavit se v uvolněné atmosféře.
  • Pokud se chystáte na večeři s obchodními partnery, pozvěte je na loď, kde strávíte čas v uvolněné atmosféře a kde je snazší vyřešit jakékoliv problémy.
Večeře na lodi v Praze v každém zanechají příjemné vzpomínky a krásné fotky se budou hodit do Vašeho alba. Projížďka lodí přinese nové zážitky i turistům, kteří již hodně viděli, protože Praha se ve večerních hodinách zjevuje ve zcela jiném světle.

Jak plavba s večeří na motorové lodi probíhá

Projděte se Starým Městem do přístaviště u Vltavy a posaďte se na výletní parník, který Vás vezme na večerní plavbu po Praze. Před Vámi se zjeví slavný pohled na Pražský hrad, projedete pod Karlovým mostem a z paluby lodi budete moci sledovat i další významné pražské památky.

Během plavby Vám bude k dispozici pestrá nabídka jídel formou švédských stolů. Díky audio průvodci v češtině se také o památkách, které podél řeky uvidíte, dozvíte mnoho zajímavostí.

Ve 22 hodin se vrátíte zpět na molo, které se nachází pouhých pět minut chůze od centra Prahy, kde můžete v případě Vašeho zájmu pokračovat večerní procházkou.

Projížďka s večeří po Vltavě probíhá na palubě moderního a bezpečného parníku. Pohodlné židle i stylové stoly, velká panoramatická okna, klimatizace a pozorná obsluha – to vše Vám umožní relaxovat a projížďku lodí s výhledy, které před Vámi vyvstanou, a to včetně vynikajícího jídla, si řádně vychutnat.

Kde si vstupenky na plavbu lodí s restaurací zakoupit

Naše společnost Vám nabízí úsporu času zakoupením vstupenek do lodní restaurace z pohodlí Vašeho domova. Lístky si totiž můžete zakoupit přímo na našich webových stránkách. Nabízíme nejzajímavější projížďky lodí v okolí Prahy a rádi Vám s výběrem vyhlídkových plaveb a rezervací míst na Vámi vybrané datum pomůžeme.
Click to order
Cart
Košíka
Total: 
Jméno
Přijmení
Email
Telefon