Oběd na lodi
€ 34
  • Délka: 120 minut.
  • Rozvrh: denně ve 12:00.
  • Odjezd: z přístaviště u Čechova mostu, molo č. 5.
  • Na palubě: hudba, bar, toalety, wifi
  • V ceně vstupenky zahrnut: oběd formou švédských stolů, aperitiv.
Oběd na lodi
Datum
Čas

Oběd na lodi – 2hodinová plavba po historickém centru Prahy

Jestliže chcete pozorovat Prahu v poklidném prostředí, věnujte pozornost lodním výletům s obědem. Tento druh výletu lodí Vám umožní seznámit se s městem a projet se na moderní lodi, a ještě k tomu se chutně najíst. Oběd je servírován prostřednictvím švédských stolů s příjemnou hudbou. Projížďka trvá 2 hodiny a během této doby uvidíte všechny hlavní pražské památky.

Jak 2hodinová plavba s obědem probíhá

Plavba motorovou lodí začíná v přístavišti u Čechova mostu. V kotvišti č. 5 se můžete usadit na parník a vydat se na dvouhodinovou plavbu. Exkurze s obědem po Praze probíhá každý den od března do ledna na pohodlných parnících s panoramatickými okny. Interiér lodi s pohodlnými židlemi i stylovými stoly usnadňuje komunikaci a klimatizace zajišťuje příjemnou teplotu bez ohledu na počasí venku. V restauraci budete obsluhováni zdvořilým a pozorným personálem.

Trasa projížďky vede přes nejslavnější pražské pamětihodnosti. Uvidíte Pražský hrad, Karlův most, Chrám svatého Mikuláše, Národní divadlo, Rudolfinum i Vyšehrad, Pořiďte si nezapomenutelné fotografie s pražskými památkami na pozadí, vychutnejte si chutný oběd s širokým výběrem chutných jídel podávaný formou švédských stolů. K tomu Vám během celé plavby bude hrát příjemná hudba.

Pro koho bude oběd na Vltavě zajímavý

  • Pro turisty, kteří mají k dispozici málo času, bude 2hodinový oběd na lodi snadným a pohodlným způsobem poznat město. Během této krátké doby uvidíte hlavní pražské památky a pocítíte zvláštní atmosféru Prahy.
  • Novomanželé a zamilované páry si budou moci na palubě lodi domluvit romantické setkání a pořídit si krásné společné fotografie na památku z návštěvy Prahy.
  • Pro turisty, které už těžko něco překvapí, budou totiž potěšeni nádhernými panoramatickými výhledy, které jsou k vidění pouze z paluby lodi.
  • Chcete-li diskutovat obchodní záležitosti uprostřed pracovního dne, restaurace na lodi se dokonalé hodí – tiché šumění vody Vás příjemně naladí a napomůže Vám v poklidu řešit důležité záležitosti.
  • Pro seniory, rodiny s dětmi a každého, kdo je trochu unavený a chce se podívat na město v uvolněné atmosféře. Hlavní památky Prahy můžete pozorovat skrz velká panoramatická okna a po lodi se po celou dobu libovolně pohybovat tak, abyste památky viděli co nejlépe, či je zachytili na fotkách z toho nejlepšího úhlu.

Jak si na plavbu s obědem zakoupit vstupenky

Projížďka s obědem na Vltavě je pro každého. Chcete-li se zúčastnit, je třeba zakoupit jízdenku na Vámi zvolené datum na našich webových stránkách. Nákup lístků na parník se provádí online, informace jsou zde k dispozici v českém jazyce. Jakmile odešlete objednávku, místo na lodi je pro Vás zarezervováno. Pak už jen stačí, abyste přišli včas na místo odjezdu, vzali si s sebou dobrou náladu a fotoaparát. Pracovníci naší společnosti Vám rádi pomohou s výběrem exkurze po Praze i s organizací Vašeho odpočinku kdykoliv během roku.
Click to order
Cart
Košíka
Total: 
Jméno
Přijmení
Email
Telefon