Plavba lodí s večeří a živou hudbou
€ 49
  • Délka: 180 minut
  • Rozvrh: denně ve 19:00.
  • Odjezd: z přístaviště u Čechova mostu, molo č. 5.
  • Na palubě: živá hudba, bar, toalety, restaurace, wifi
  • V ceně vstupenky zahrnuta: tříhodinová plavba, večeře formou rautu, welcome drink.
Plavba lodí s večeří a živou hudbou
Datum
Čas

Plavba lodí s večeří a živou hudbou – romantická projížďka lodí po centru Prahy

Chcete svoji drahou polovičku pozvat na nezapomenutelné rande? Hledáte zajímavé místo k oddychu s přáteli, nebo se chcete pobavit s Vaší rodinou? V tomto případě je projížďka lodí po Vltavě s večeří a živou muzikou přesně to, co hledáte. Tuto plavbu jistě ocení i Vaši kolegové, jejichž důvěru si v útulné a pohodové atmosféře snadno nakloníte. Lodní restaurace zve hosty v každém ročním období – moderní parník je vybaven nejmodernější technologií, takže je plavba příjemná dokonce i v zimě.

Pro koho bude projížďka lodí na motorové lodi s večeří a živou hudbou po Vltavě zajímavá?

  • mladé lidi či zamilované páry si mohou vychutnat společnosti jeden druhého, chutně se najíst a pořídit si jedinečné fotky s pozadím romantické večerní Prahy
  • obchodní partneři se mohou lépe poznat, prodiskutovat podrobnosti transakce, či možná dokonce podepsat obchodní smlouvu
  • rodiny s dětmi se budou na lodi bavit – děti si budou užívat výlet na lodi a rodiče budou relaxovat při poslechu živé hudby
  • skupiny přátel si budou moci užít zajímavý večer se sklenkou dobrého vína, vychutnat si výhled na hlavní město České republiky a pořídit si krásné fotografie na památku

3hodinová plavba Prahou s večeří a živou muzikou je také velmi vhodná pro turisty, kteří už exkurze po Praze absolvovali, a to buď pešky či autobusem, a chtějí si odpočinout a vychutnat si kouzlo večerního města.

Projížďka lodí po Vltavě s večeří a živou hudbou – co je součástí programu

Hosté si užijí 3hodinovou plavbu po řece Vltavě s výhledem na historické centrum města. Během projížďky se bude podávat večeře formou švédských stolů. Hostům je k dispozici velký výběr jídel a pití různých chutí a také welcome drink. Při projížďce lodí s večeří a hudbou se hosté nejen dobře nají, ale vychutnají si také vystoupení hudebníků, kteří budou hosty celý večer bavit.

Před pasažéry vyvstanou slavná místa českého hlavního města – Karlův most, Pražský hrad, koncertní sál Rudolfinum a mnoho dalších. Parník mimo jiné propluje i zdymadly. Na konci tříhodinové plavby po Vltavě s večeří a živou hudbou parník odveze pasažéry zpět do přístavu.

Večerní projížďka Prahou s večeří a živou hudbou začíná v 19 hodin v kotvišti u Čechova mostu a trvá 3 hodiny. Večer je Praha nasvícena stovkami světel a vypadá obzvláště romanticky. Nezapomeňte si vzít foťák, abyste si pořídili krásné fotografie v interiéru restaurace s pozadím historického centra města.

Proč se obrátit na naši společnost

Jestliže Vás projížďka Prahou na motorové lodi s večeří a živou hudbou zaujala, s nákupem vstupenek neotálejte. Rezervace míst do lodní restaurace na Vámi zvolený datum je třeba provést na našich webových stránkách. Jestliže budete s výběrem exkurze či s nákupem vstupenek potřebovat pomoct, zavolejte nám či napište e-mail, a my Vám s organizací Vašeho odpočinku v Praze rádi pomůžeme.
Click to order
Cart
Košíka
Total: 
Jméno
Přijmení
Email
Telefon