Párty na parníku
  KOUPIT
  € 30
  • Nejznámější party loď v Praze
  • Pre-party v baru, party na lodi, after-party v nejlepších klubech
  • Rozvrh: každý den ve 20:30
  Párty na parníku
  Čas

  Párty na parníku – diskotéka na palubě lodi s pokračováním v nejlepších nočních pražských klubech

  Zábavná párty na palubě parníku bude nezapomenutelným doplňkem výletního programu v Praze. Na noční Boat Party na moderní lodi s hudbou a tématickými soutěžemi budete mít zážitky po celý život. Párty na lodi v Praze se skládá ze tří částí – začíná a a končí na pevnině, přičemž ta nejzajímavější část bude určitě ta na palubě lodi. Akce trvá celou noc, dokud se Vy sami nerozhodnete jít domů.

  Noční Boat Party na parníku v Praze obsahuje:

  • neomezená konzumace nápojů – víno, rum, vodka, pivo, Sprite, Cola a soda
  • zábavné alkoholické hry ke zlepšení nálady
  • plavba na lodi s výhledem na historické centrum Prahy
  • stylová hudba od cool DJ
  • afterparty v nejlepších klubech města

  Jak párty na lodi v Praze probíhá

  Pre-party, tedy první část párty, probíhá v baru v centru města, kde si z nabídky můžete vybrat libovolné nápoje, poznat nové lidi a zahrát si deskové hry. Pre-party pro turisty trvá od 20 hodin do 22.30. Denně se pořádají tematické párty s originálními soutěžemi.

  Po tomto zahřívacím úvodu jsou všichni hosté zváni na parník, kde bláznivá Boat Party začíná! Můžete tancovat a bavit se jak na tanečním parketu při hudbě stylového DJ, tak na horní palubě přímo pod širým nebem. Motorová loď pluje kolem nejznámějších pražských památek – Karlova mostu, Pražského hradu, ostrova Kampa a pod Karlovým mostem. Tato část programu trvá od 23 hodin do 1 hodiny v noci.

  Po návratu na pevninu párty pokračuje. After párty neskončí dříve, než si to Vy budete přát. V rámci tohoto programu můžete jít do nejlepších nočních klubů ve městě – Duplex, Roxy, Chapeau Rouge či Radost a pokračovat v zábavě až do rána.

  Pro koho bude noční párty na parníku v Praze zajímavá

  • skupiny přátel, kteří se rádi baví a hledají nová dobrodružství – během jedné noci navštíví noční klub i loď
  • zamilované páry, které si chtějí obohatit svůj volný čas – při tanci i odpočinku se pobaví a sblíží se
  • všechny, kteří mají rádi hlasitou společnost a divokou párty – diskotéka na parníku v Praze jistě přinese z poznávání českého hlavního města nové zážitky
  Na pohodlném parníku můžete plout za každého počasí. Útulný taneční parket, bar s nejrůznějšími nápoji, moderní hudba i velká panoramatická okna – díky tomu všemu můžete řádně relaxovat a užívat si bláznivé noci!

  Noční párty na parníku v Praze – kde koupit vstupenky

  Jestliže Vás párty na parníku po Vltavě zaujala, neztrácejte čas a kupte si vstupenky na našich webových stránkách. Naše společnost Vám místa na nezapomenutelnou párty na lodi zarezervuje a také Vám doporučí i jiné zajímavé výlety parníkem po centru Prahy s ohledem na Vaše přání.
  Click to order
  Cart
  Košíka
  Total: 
  Jméno
  Přijmení
  Email
  Telefon