Plavby po Vltavě na jazzové lodi
€ 27
  • Délka: 150 minut.
  • Rozvrh: denně ve 20:30.
  • Odjezd: Nástupiště Č. 2, Čechův Most.
  • Na palubě: živá hudba, bar, toalety, restaurace.
  • V ceně vstupenky zahrnuta: projížďka lodí, welcome drink.
Plavby po Vltavě na jazzové lodi
Datum
Čas

Plavby po Vltavě na jazz boat – exkurze po Praze s večeří a živou hudbou

Dopřejte si odpočinek – kupte si vstupenky jazzový parník. Během projížďky si vychutnáte výhledy na historické centrum Prahy, chutně povečeříte jídla z české kuchyně a poslechnete si živou hudbu při koncertě jazzových hudebníků. Projížďka se koná večer, kdy české hlavní město ve večerním osvětlení vypadá neodolatelně a hudba saxofonu dodá atmosféře zvláštní romantiku. Délka plavby je 2,5 hodiny.

Jak plavba na jazzové lodi probíhá

Po nalodění pasažérů na palubu lodi začíná vzrušující plavba po Starém Městě. Při plavbě si můžete vybrat jídlo ze tří menu – s lososem, hovězím či kuřecím masem, příp. vegetariánské menu. Každý host je uvítán welcome drinkem. Vzhledem k tomu, že jsou plavby na jazzové lodi velmi žádané, můžete být usazeni ke stolu i s jinými hosty.

Po vyplutí lodi začíná hudební vystoupení. Jazzový koncert se skládá ze tří částí se dvěma krátkými přestávkami. Během koncertu uslyšíte saxofon a příjemný hlas zpěváka jazzové skupiny. Zatímco si budete užívat živé hudby, za okny před Vámi se objeví nejznámější pamětihodnosti Prahy – Pražský hrad, Karlův most a mnohé další.

Projížďky po řece s živou jazzovou muzikou probíhají na moderních bezpečných lodích, díky kterým se plavby můžete zúčastnit za každého počasí. Útulný interiér, velká okna a klimatizace vytvářejí příjemné prostředí. Po lodi se můžete libovolně pohybovat, pořizovat si nezapomenutelné fotografie i tančit na pomalé písně.

Pro koho bude plavba na jazzové lodi zajímavá

  • Všechny, kdo mají rádi dobrou muziku a romantickou atmosféru. Pozvěte svého blízkého na rande, zajistíte tak bezpochyby nezapomenutelné překvapení.
  • Turisty, kteří jsou z dlouhých procházek unavení a chtějí z města získat nové dojmy v uvolněné atmosféře.
  • Skupiny přátel, které v Praze hledají zajímavá místa. Na palubě lodi se můžete najíst a užívat si přitom hudby.
  • Každého, kdo se o Prahu a její památky zajímá, jelikož plavba vede historickým centrem.
  • Rodiny s dětmi a seniory, pro které jsou exkurze autobusem či pěšky příliš náročné.

Živá jazzová hudba na lodi obohatí každý výletní program – umožní Vám oddychnout si a vychutnat si vynikající jídlo, krásný výhled na Prahu i živou hudbu.

Jak a kde si vstupenky na jazzovou plavbu zakoupit

Vstupenky na jazzovou loď nabízí naše společnost. Vstupenky si zakupte přímo na našich webových stránkách, kde naleznete i přehledné informace v českém jazyce. Projížďku si můžete zakoupit předem a vyvarovat se tak starostem, jestli na Vás na požadovaný termín zbude volné místo. Jestliže Vás zaujala tato nebo jiná plavba Prahou, odborníci naší společnosti Vám s výběrem exkurze i rezervací lístků online rádi pomohou.
Click to order
Cart
Košíka
Total: 
Jméno
Přijmení
Email
Telefon